Rozchody

Rozchody

Rozchody.

Na každém konci je krásné, že něco nového začíná…

Tak na tomhle rčení je bezpochyby velký kus pravdy, ale zrovna v případě, kdy končíme nějaký vztah a to bez ohledu na jeho délku většinou podlehneme smutku. Záleží na tom , jak hluboce se nás vztah dotknul, jak moc jsme ho prožívali v srdci.

  Bolest z rozchodu bývá strašná, ale je naprosto normální a přirozená. Nemá cenu něco uspěchávat, dejte si čas na léčení. Jen zbytečně neztrácejte víru ve svoje vlastní uzdravení a neutopte se v sebelítosti. Projdete si jistě mnohými stádii, ale všechna jsou důležitá. Potřebujete se vykřičet, vyvztekat i vyplakat. Nemá cenu se tomu vyhýbat nebo se to snažit uměle urychlit. 

Mnohokrát vás napadne myšlenka na návrat, budete chtít všechno zpět. Budete mít pocit, že toho druhého musíte vidět. Pravděpodobně se vám zdá, že se zhroutil celý svět a vy v něm nemáte už žádné místo. Cítíte prázdnotu a beznaděj. Je velmi důležité, abyste pochopili, že tohle všechno je zcela normální. Není to konec života, ani celého světa. Je to jen konec jedné kapitoly, která je však zároveň i začátkem další. Někde na vás čeká nová láska. Opravdová láska. Jen si musíte uvědomit, že cesta k ní, není vždy cestou z okvětních plátků voňavých růží a také to, že každý tu pravou lásku nepotká hned napoprvé.

Každopádně žádný vztah se nám nepodaří ukončit zcela, aniž bychom nebyli sami přesvědčení, že konec vztahu je pro nás to nejlepší řešení. Že nás vztah opravdu v ničem nenaplňuje, v podstatě nám jen bere. Pak bez emocí a s chladnou hlavou můžeme přijmout změnu. Kdo to nedokáže, projde utrpením a nebo se neustále vrací k jednomu partnerovi a točí se v kole.

Další možnost je, že neuváženě ukončíme vztah a další partner je vlastně kopie toho minulého a nic se  pro nás nemění, protože jsme se nedokázali zastavit a uvědomit si své chyby a uvědomit si hlavně, co chceme a co ne. Opakují se tedy stejné chyby a problémy.

Je potřeba si uvědomit, že všechny vztahy jsou jen milníky k tomu jednomu dokonalému vztahu a tak není třeba mít obavy z budoucnosti. Vesmír pro nás má vždy nějaké řešení a cesta se ukáže každému. Jen je někdy těžké uvěřit, že všechno se děje pro naše dobro, ale je to tak. Jediné na co se můžeme spolehnout je změna, které podléhají i naše vztahy. Musíme vnímat ty změny jako přirozený vývoj a případné kolapsy proměnit v pokrok. Je jedno kolik vztahů prožijeme, ale je důležité, co nám to spojení přineslo. Mezi dvěma lidmi raději užívám pojem spojení než vztah, je pravdivější. Láska nás spojuje a ego rozděluje. Nakonec hodnotíme podle toho jak a nakolik se nám podařilo spojit a v čem.

Je bezpochyby krásné, pokud se nám podaří to vzácné spojení s člověkem, kterého si vážíme, na kterého se můžeme kdykoli spolehnout a s kterým se těšíme na každý nový den opravdu s láskou v srdci.

A když už jsme tady, tak vám pro pobavení napíši, co je možné zažít na internetu. V dnešní době je to pro mnohé z nás místo, kde se můžeme seznámit a mít spoustu vzácných přátel.  Ale tak jako vždy a vše,  se to dá taky zneužít a někdo je nadaný třeba jen v psaném slovu. Tak tu byl případ, kdy muž  byl nadšený s krásné bytosti, kterou tu objevil a zval jí na oběd, ale nakonec to odřekl, že nedostal tento měsíc ještě stravenky. Nebo muž, znající přímo Boha, který viděl v ženě anděla a hned od ní jel k další ženě, tam našel dalšího, až mu zářily ruce a bezpochyby takhle jezdí za stravu a nocleh po celém širém kraji. Život píše romány, ale měli bychom se opravdu soustředit na to, že za každého mluví jeho činy a podle toho si udělat úsudek.

Tak vám přeji hodně lásky a pochopení , hodně krásných vztahů a významných spojení !

 

 

03.11.2008 13:02:57
zlatyandilek
Ukázkový odkaz

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (3454 | 100%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one